AECOM Młodszy Kontroler Finansowy/ Junior Financial Controller in Warsaw, Poland

Business Line Support/Cross Services

Position Title Młodszy Kontroler Finansowy/ Junior Financial Controller

Poland - Mazowieckie

Warsaw

Job Summary

Obecnie do Naszego biura do Warszawy poszukujemy kandydatów/kamdydatekna stanowisko

Młodszy Kontroler Finansowy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie od strony finansów i analiz spółek z Grupy. Przyszły Młodszy Kontroler Finansowy będzie współpracował z Kontrolerem Finansowym (bezpośredni przełożony) oraz regionami. Mile widziane doświadczenie w audycie.

Zakres zadań:

  • wsparcie spółek w obszarze kontroli zapisów księgowych, w szczególności:

  • kontrola poprawności księgowań,

  • uzgodnienie sald z kontrahentami spółek,

  • zamknięcie miesięczne i kwartalne (P&L, bilans, szczegółowe raporty),

  • współpraca z działem księgowym ,

  • weryfikacja prawidłowości rozliczeń podatkowych,

  • uczestnictwo w przygotowaniu SF,

  • inne zadania ad-hoc zlecane przez przełożonego.

Minimum Requirements

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub licencjat ( rachunkowość, finanse),

  • min. 2 lata doświadczenia w księgowości lub kontrolingu finansowym,

  • kompleksowa znajomość obszaru księgowości (przychody i koszty, AP/AR, aktywa trwałe, sprawozdania),

  • co najmniej podstawowa znajomość prawa podatkowego,

  • bardzo dobra znajomość Ms Excel (zaawansowana analiza na tabelach przestawnych, mile widziana znajomość makr),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) w mowie i piśmie,

  • znajomość systemów księgowych, znajomość Oracle będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu

Preferred Qualifications

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość ciągłego poszerzania wiedzy

  • biuro w dogodnej lokalizacji – Centrum Warszawy

  • preferencyjny pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, dodatkowe ubezpieczenie

What We Offer

AECOM is a place where you can put your innovative thinking and business skills into high gear and work alongside other highly intelligent and motivated people. It's a place where you can apply your skills to some of the world's most challenging, interesting, and meaningful projects worldwide. It's a place that values the diversity of our areas of practice and our people. It's what makes AECOM a great place to work and grow. AECOM is an Equal Opportunity Employer.

Job Category Finance and Accounting

Business Group Design and Consulting Services Group (DCS)

Country Poland

Position Status Full-Time

Requisition/Vacancy No. 182824BR

Qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, sexual orientation, gender identity, disability or protected veteran status.