Solvay Technik Produkcji in Voïvodie de Lubusz, Poland

Główne zadania:

  • zbieranie i opracowywanie danych i prowadzenie analiz procesu produkcyjnego,

  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego z uwzględnieniem planu produkcji, oraz wymagań jakościowych,

  • reagowanie podczas zakłóceń procesu,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjno - technologicznej w Zakładzie Compoundingu wg ściśle określonych procedur,

-praca w zespołach interdyscyplinarnych nad rozwiązaniem przyczyn reklamacji i opracowaniem działań korygujących ,

  • praca w zespołach projektowych nad optymalizacją procesu produkcyjnego,

  • przygotowywanie dokumentów produkcyjnych, sporządzanie protokołów, kalkulacji wynikowych,

  • walidacja systemów pomiarowych,

  • walidacja procesu,

  • współpraca z innymi komórkami organizacji,

  • udział w programie ciągłego doskonalenia Operational Excellence,

  • opracowywanie instrukcji stanowiskowych,

  • uczestnictwo przy ustalaniu budżetu inwestycyjnego,

  • uczestnictwo w analizie ryzyka procesowego,

  • implementacja „good practices” z innych Zakładów,

  • praca nad poprawą wskaźników OEE/MDC Zakładu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży tworzyw sztucznych o międzynarodowym zasięgu,

  • możliwość wymiany doświadczeń z innymi Zakładami z Grupy z całego świata,

  • możliwość prowadzenia samodzielnych projektów,

  • możliwość rozwoju zawodowego w postaci szerokiej gamy szkoleń,

wykształcenie: wyższe (preferowane: inżynieria procesowa, przetwórstwo tworzyw, inżynieria chemiczna)

  • mile widziane doświadczenie procesowe w branży chemicznej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • sprawne posługiwanie się narzędziami pakietu MS Office,

  • umiejętności analityczne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność, otwartość, inicjatywa, terminowość i zaangażowanie,

  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing (SMED, 5S,…), FMEA, 8D, wskaźników jakościowych CPK/PPK, granic kontrolnych SPC będzie dodatkowym atutem.

Title: Technik Produkcji

Location: Poland-Voïvodie de Lubusz-Gorzow

Requisition ID: BUE000107

Solvay is an equal opportunity employer. We evaluate qualified applicants without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, veteran status, or any other legally protected characteristics.