Citi Młodszy Analityk GIDA in Poland

  • Primary Location: Poland,Warminsko-Mazurskie,Olsztyn

  • Education: Bachelor's Degree

  • Job Function: Technology

  • Schedule: Full-time

  • Shift: Day Job

  • Employee Status: Regular

  • Travel Time: No

  • Job ID: 18015835

Description

The Global ID Administration (GIDA) jest globalną organizacją należąca do Citi Shared Services (CSS) zatrudniającą ponad 900 pracowników zlokalizowanych na całym świecie. GIDA zarządza nadawaniem uprawnień i dostępów do systemów bankowych pracownikom CITI/kontraktorom oraz rosnącej liczbie klientów zewnętrznych korzystających z aplikacji CITI. GIDA współpracuje z Departamentem Bezpieczeństwa Informacji dla zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa w nowych aplikacjach oraz wspiera projekty z obszaru technologii związane z zagadnieniami bezpieczeństwa informacji.

Kluczowe zadania:

  • Wprowadzanie i kontrolowanie operacji nadawania dostępów do aplikacji bankowych

  • Utrzymywanie efektywnej współpracy z departamentami wewnętrznymi oraz z zagranicznymi jednostkami w Citi

  • Obsługa telefonicznych i mailowych zapytań użytkowników

  • Udział w tworzeniu i weryfikacji procedur operacyjnych

  • Analiza błędów operacyjnych oraz inicjowanie i wdrażanie w uzgodnieniu z przełożonym działań naprawczych i doskonalących

  • Przygotowywanie i uzgadnianie raportów kontrolnych

Qualifications

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Komunikatywność

  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w obszarze związanym z bezpieczeństwem informacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Unikalny pakiet benefitów socjalnych, w tym: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny i wiele innych

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne na rynku wynagrodzenie

  • Pracę przy wielu ciekawych projektach

  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym pozwalającym na zawieranie cennych znajomości biznesowych i praktyczne wykorzystywanie języka angielskiego

  • Wiele wydarzeń integracyjnych i charytatywnych