EY IT Security Specialist in Poland

IT Security Specialist

Core Business Services

Requisition # POL000J3

Post Date Apr 10, 2018

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 230 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i wdrażanie polityk i procedur w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych

  • opracowywanie raportów i analiz związanych z odpowiednimi politykami bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych

  • przeprowadzanie okresowych audytów procedur regulowanych przepisami krajowymi oraz procedurami wewnętrznymi organizacji.

  • tworzenie, organizacja oraz zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentacji i procedur związanych z bezpieczeństwem

  • nadzorowanie mechanizmów związanych z bezpieczeństwem fizycznym (kontrola dostępu) oraz logicznym (dostęp do danych przetwarzanych w systemach informacyjnych)

  • współpraca z podmiotami wewnętrznymi (np. ABI/IOD) oraz zespołami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w globalnej organizacji IT.

  • przeprowadzanie analizy ryzyk związanych z bezpieczeństwem

  • zarządzanie incydentami zarządzanie bezpieczeństwem IT

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia w branży IT

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz przeprowadzaniu analizy ryzyka i audytów,

  • samodzielność oraz bardzo dobrą organizacja pracy

  • mile widziane certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji (CISSP, CISA, CISM etc.)

  • Oferujemy:

  • współpracę w dynamicznym i kompetentnym zespole;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

  • bogatą ofertę szkoleń na najwyższym światowym poziomie oraz dostęp do globalnych zasobów wiedzy

  • bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport oraz unikalny program EY Care & Wellness

  • możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY

  • Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim oraz załączenie życiorysu.