Schneider Electric Promotor Schneider Electric - Szczecin in Szczecin, Poland

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn.

Dołącz do naszego zespołu w Warszawie i rozpocznij swój staż w Schneider Electric.

Główne zadania:

  • Sprzedaż bezpośrednia produktów firmy Schneider Electric na terenie wybranych sklepów sieci DIY (Leroy Merlin, Castorama, OBI)
  • Dbanie o ekspozycję na terenie sklepu
  • Promowanie produktów marki wśród klientów sklepu
  • Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www

Kogo szukamy?

  • Studentów 2-go, 3 lub 4 roku (Elektrotechnika, Elektryka, Energetyka)

Dodatkowe wymagania:

  • Dyspozycyjność min. 16 h. w weekendy (sobota, niedziela lub piątek, sobota)
  • Dokładność, rzetelność
  • Orientacja na Klienta
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją wyniku.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Elastyczny grafik pracy umożliwiający połącznie stażu z zajęciami na uczelni
  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne
  • Zapoznanie z nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami Schneider Electric

Primary Location: PL-ZP-Szczecin

Schedule: Part-time

Unposting Date: May 11, 2018, 5:59:00 AM

Req ID: 00489B