Corning Incorporated Asystent/ka Dyrektora Zakładu in Stryków, Poland

Asystent/ka Dyrektora Zakładu

Data: 2018-04-10

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

Req #: 29902

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT/KA DYREKTORA ZAKŁADU

Miejsce pracy: Stryków

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Organizacja pracy administracji zakładu:

  • koordynowanie pracy recepcji

  • zarządzanie kalendarzem spotkań

  • koordynowanie współpracy z działami wspierającymi (HR, IT, Finanse)

  • Organizacja wizyt klientów i gości korporacyjnych

  • Organizacja podróży służbowych (travel arranger power user)

  • Rozliczanie czasu pracy grupy managerskiej

  • Udział w tworzeniu raportów i prezentacji

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz konsekwencja w działaniu

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku

CO ZYSKUJESZ:

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania

  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833 ze zm.)"