Schneider Electric Inżynier Sprzedaży - Rynek producentów maszyn in Poznań, Poland

FirmaSchneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy toLifeIsOn.

Główne zadania:

  • Przyczynianie się do wzmacniania pozytywnego wizerunku firmy u klientów:
  • Nawiązywanie i budowa długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień
  • Uczestnictwo w przygotowaniu i negocjacjach ofert handlowych
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży
  • Proponowanie i udział w realizacji działań promocyjnych i wydarzeń marketingowych odnoszących się do powierzonej grupy klientów
  • Wsparcie producentów maszyn w zakresie konfiguracji, programowania i uruchamiania komponentów automatyki przemysłowej Schneider Electric tj. sterowniki, kontrolery ruchu, serwosystemy, falowniki, roboty.
  • Prowadzenie szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( automatyka, elektrotechnika)
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B - automatyka, sterowanie, napędy
  • Bardzo dobra znajomość rynku
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Orientacja na cel i konsekwencja działania
  • Praktyczna znajomość AutoCAD i MSOffice
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie I ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, wczasów oraz nauki języków obcych)

Primary Location: PL-WP-Poznań

Schedule: Full-time

Unposting Date: May 21, 2018, 5:59:00 AM

Req ID: 004810