Volvo Group Specjalista ds. Zarządzania Logistycznymi Danymi Systemowymi in Wrocław, Poland

Dział Zarządzania Informatycznymi Danymi Logistycznymi (Logistics Data Management) w Volvo Polska we Wrocławiu zajmuje się analizą, przygotowaniem i wdrożeniem ustawień logistycznych w różnych systemach informatycznych Volvo.

Celem prawidłowego funkcjonowania przepływów logistycznych i finansowych niezbędne jest posiadanie zweryfikowanych i poprawnych informacji w systemach informatycznych wspierających różne typy rozwiązań logistycznych (drogowe, morskie i lotnicze).

W ramach naszej działalności wraz z naszymi partnerami i kolegami ulokowanymi w biurach w Goeteborgu, Gent i we Wrocławiu prowadzimy komunikację z klientami celem przeprowadzenia planowanych zmian.

Jako dział LDM wspieramy przepływy logistyczne dla obszaru EMEA oraz w niektórych procesach na poziomie Globalnym.

W związku z rozwojem działu i pojawiającymi się nowymi projektami LDM Wrocław poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Zarządzania Logistycznymi Danymi Systemowymi

Zakres obowiązków:

• Wdrażanie zmian w logistycznych systemach informatycznych

• Przygotowanie, analiza i kontrola danych logistycznych w systemach komputerowych

• Realizacja działań w ramach prowadzonych projektów optymalizacyjnych

• Praca nad ciągłym doskonaleniem celem zabezpieczenia i wsparcia codziennych obowiązków

• Branie aktywnego udziału w procesach wspierających metodologię OD/VPS

• Komunikacja z wewnętrznymi i zewnętrznymi odbiorcami

Wymagania:

• Zdolność do analizy i tworzenia złożonych układów logistycznych

• Doświadczenie w zarządzaniu systemami logistycznymi

• Wielozadaniowość

• Zdolność szybkiego uczenia się i poznawania nowych systemów

• Gotowość do podjęcia pracy w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1/B2)

• Dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności MS Excel)

Mile widziane:

• Umiejętność samodzielnego zarządzania projektem

• Dobra znajomość zagadnień logistycznych oraz podstaw działania Volvo Group Business

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Elastyczny czas pracy

• Możliwość pracy zdalnej

Co nas wyróżnia?

• Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach

• Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii

• Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach

• Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku

• Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora

• Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)

Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!

About us

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.

Volvo Group Trucks Operations encompasses the production of state-of-the-art products for the truck brands of the Volvo Group, as well as Volvo Group engines and transmissions, through an international world class industrial environment.

With Volvo Group Trucks Operations you will be part of a global and diverse team of highly skilled professionals who work with passion, trust each other and embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Auto req ID

74034BR

Entity

Group Trucks Operations

State/Province

dolnośląskie

City/Town

Wrocław

Employment/Assignment Type

Regular

Travel Required (Maximum)

Occasional

Last application date

27-Aug-2017

Functional Area

Logistics

Volvo Group North America is an Equal Opportunity Employer E.O.E/M/F/Disability/Veteran