Volvo Group Praktyki w Dziale Administracji HR in Wrocław, Poland

Volvo Polska, Group HR we Wrocławiu poszukuje kandydatów na:

Praktyki w Dziale Administracji HR

Zakres zadań:

Wsparcie działu Administracji HR w zakresie:

  • obsługi bieżących spraw pracowniczych w obszarze administracji personalnej

  • prowadzenia i archiwizacji dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy

  • administracji korespondencji wchodzącej i wychodzącej

  • aktualizacji danych pracowniczych w systemach HR (SAP, Teta)

Wymagania:

  • Status studenta/-tki (preferowane kierunki studiów: administracja, ekonomia, prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi)

  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy

  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Uporządkowanie w działaniu – systematyczność i skrupulatność

  • Umiejętność koncentracji uwagi

  • Zaangażowanie, ukierunkowanie na współpracę

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w wymiarze około 6-8 godzin dziennie (preferowane godzinny poranne)

Oferujemy:

  • Płatne praktyki od zaraz – na 12 miesięcy

  • Okazję do zdobycia doświadczenia w obszarze administracji HR – w dużej, międzynarodowej Firmie

  • Możliwość zapoznania się z nowoczesnymi systemami do administracji procesów HR (SAP, Teta)

Co nas wyróżnia?

  • Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach

  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach

  • Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora

  • Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)

Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!

About us

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.

Volvo Group Human Resources contributes to realizing the vision of the Volvo Group by driving the development of a global team of high performing people to meet the Group’s business needs, and by delivering training and development through Volvo Group University and HR administration and support through HR Services. With Volvo Group Human Resources you will be part of a global and diverse team of highly skilled professionals who work with passion, trust each other and embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Auto req ID

72325BR

Entity

Group HR

State/Province

dolnośląskie

City/Town

Wrocław

Employment/Assignment Type

Praktyka

Travel Required (Maximum)

Last application date

30-Jun-2017

Functional Area

Zasoby ludzkie