IHG Executive Chef in Warsaw, Poland

Description:

Szef Kuchni

Holiday Inn Warsaw City Centre

(planowane otwarcie hotelu: grudzień 2017)

Holiday Inn® Hotels & Resorts należy do rodziny marek IHG®. Jeśli do nas dołączysz będziesz korzystać z wszystkich możliwości i benefitów, jakie wynikają z przynależności do odnoszącej sukcesy, globalnej firmy hotelarskiej posiadającej ponad 5200 hoteli w 100 krajach na całym świecie.

W Holiday Inn szukamy ludzi, którzy są przyjaźni, gościnni i pełni życia; ludzi, którzy zawsze znajdują sposoby na to, aby doświadczenia każdego gościa były jak najbardziej udane.

Szef Kuchni odpowiedzialny będzie za kompleksową organizację pracy kuchni w hotelu z 256 pokojami w centrum Warszawy.

Zakres obowiązków:

· kierowanie pracą kucharzy oraz pracowników kuchni zgodnie z przyjętymi standardami

· nadzór nad jakością przygotowanych potraw

· kształtowanie oraz dokonywanie zmian w zakresie menu, opracowywanie nowych receptur uwzględniających potrzeby gości

· odpowiedzialność za motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników

· podążanie za trendami w świecie kulinarnym oraz kreatywność w promowaniu lokalnych składników

· realizacja założonych strategii sprzedażowych

· kontrola kosztów gastronomicznych (food cost)

· zarządzanie kontraktami z dostawcami, koordynacja procesu zamówień i dostaw towarów

Qualifications

Wymagania:

· minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Szefa Kuchni lub Zastępcy Szefa Kuchni

· znajomość systemu HACCP, kalkulacji i ewidencji gastronomicznej

· doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, bankietów i cateringu

· umiejętność zarządzania zespołem, w tym: motywowania zespołu, szkolenia nowych pracowników, kontroli i rozliczania czasu pracy

· dobra znajomość języka angielskiego

· znajomość najnowszych trendów w gastronomii

· kreatywność i inicjatywa

· znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office oraz programów magazynowych

· doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów obejmujący: opiekę medyczną, zniżki na produkty i usługi hotelowe sieci IHG w kraju i za granicą. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się do 31 sierpnia 2017 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez UBM Twarda Sp. z o.o. z siedzibą w 02-822 Warszawa, ul. Poleczki 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”

Job: Kitchen

Location: Poland-Warsaw