J&J Family of Companies Business Support Specialist in Warsaw, Poland

Janssen-Cilag jest firmą farmaceutyczną należąca do koncernu Johnson & Johnson. Swoje działania koncentruje na zaspokojeniu najważniejszych potrzeb medycznych naszych czasów w kluczowych obszarach terapeutycznych, głównie w dziedzinie onkologii (m.in. szpiczak mnogi i rak prostaty), immunologii (m.in. łuszczyca) neurobiologii i psychiatrii (m.in. schizofrenia, demencja i ból), chorób zakaźnych (m.in. HIV / AIDS, WZW C i gruźlica), chorób układu sercowo-naczyniowego oraz chorób metabolicznych (m.in. cukrzyca).

Realizując nasze zobowiązanie wobec pacjentów, rozwijamy innowacyjne produkty, usługi oraz zintegrowane rozwiązania z zakresu opieki zdrowotnej, które pomagają ludziom na całym świecie, opierając swoją działalność na zaufaniu i przejrzystym dialogu ze wszystkimi partnerami.

Więcej informacji pod adresem www.janssen.pl.

Business Support Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa: czas określony

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i działania - motywacja do osiągania celów

  • Tworzenie i wdrażanie narzędzi usprawniających pracę zespołu - dzielenie się pomysłami

  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Wsparcie w zakresie kontroli BDG, obsługa systemów zakupowych ARIBA, Lynx

  • Rzetelna obsługa systemów iConnect/ICD

  • Aktywny udział w wyznaczonych przez przełożonego projektach zespołowych

  • Wsparcie zespołu komercyjnego w organizacji konferencji i spotkań firmowych

  • Postępowanie w pełnej zgodności z politykami i procedurami firmy

Qualifications

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywny język angielski

  • Otwartość na nowe wyzwania i osiąganie powierzonych celów

  • Dobre umiejętności pracy zespołowej

  • Sumienność i dokładność

Primary Location

Poland-Mazowieckie-Warsaw

Organization

Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. (7824)

Job Function

Sales Administration

Requisition ID

1700181520W