SAS Institute Inc. Associate in Warsaw, Poland

Masz duszę organizatora i jednocześnie dobrze odnajdujesz się w arkuszach kalkulacyjnych Excel oraz uwielbiasz bazy danych?

Jesteś osobą bardzo zaangażowaną w wykonywane zadania, świetnie zorganizowaną, o wysokich standardach pracy?

Jesteś osobą komunikatywną i zależy Ci na miłej i profesjonalnej obsłudze osób, z którymi się kontaktujesz?

Zaaplikuj do nas na stanowisko:

Associate (2 osoby)

Zadania:

  • Wsparcie działu w codziennych zadaniach m.in. obsługa dokumentów, szkoleń, umawianie i koordynacja spotkań zewnętrznych i wewnętrznych

  • Sporządzanie raportów w Excel

  • Pozyskiwanie informacji, aktualizacja i utrzymywanie baz danych w nienagannym porządku

Ważne dla nas są:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się (korporacja międzynarodowa)

  • Umiejętność posługiwania się MS Office, w szczególności Excel

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Wyższe wykształcenie (lub w trakcie)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe lub działalność w organizacjach studenckich

  • Mile widziany MS Sharepoint (nauczymy Cię jeśli nie znasz)

  • Mile widziana praktyczna znajomość przepisów dotyczących danych osobowych

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i informacje - dyskrecja, umiejętność klasyfikowania informacji jako poufne lub wrażliwe

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Doskonała umiejętność precyzyjnej komunikacji werbalnej i pisemnej

  • Dbałość o szczegóły, systematyczność i terminowość

  • Umiejętność dobrej organizacji zadań i pracy pod presją czasu

  • Samodzielność i nastawienie na wypracowanie optymalnych rozwiązań

Proponujemy:

  • Pracę w świetnie współpracującym zespole

  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi i wysoką kulturę pracy

  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie funkcjonowania w międzynarodowej korporacji

  • Umowa o pracę lub zlecenia

  • Możliwa praca w zakresie niepełnego etatu (w zależności od preferencji Kandydata)

  • Pracę na czas określony – około 1 roku

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania zapraszamy Cię do złożenia swojej aplikacji (CV w języku polskim, wraz ze wskazaniem preferowanego wymiaru etatu).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Requisition ID: 2017-7688

Travel Requirements: None

External Company Name: SAS Institute Inc

External Company URL: www.sas.com