EY Senior - Zespół Professional Practice Group - Warszawa in Poland

Title: Senior - Zespół Professional Practice Group - Warszawa

Location: PL- -Warszawa

Job Number: WAR000SL

EY (dawniej Ernst & Young) to największa firma doradczo-audytorska w Polsce. Jesteśmy światowym i polskim liderem doradztwa przy IPO, obsługujemy największe spółki giełdowe oraz firmy z branż takich jak telekomunikacja, nieruchomości, przemysł paliwowy i ciężki, reklama i media, bankowość oraz wielu innych. Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Zespół Professional Practice Group wspiera zespoły audytowe w analizie i zastosowaniu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz Polskich Zasad Rachunkowości.

Qualifications:

Zakres obowiązków:

  • udział w analizach, badaniach, projektach dotyczących zastosowania MSSF oraz Polskich Zasad Rachunkowości,

  • analizy implikacji księgowych transakcji,

  • wdrożenie MSSF,

  • ocenę wpływu zmian w standardach rachunkowości na sprawozdawczość,

  • wsparcie zespołów audytowych przy analizie kwestii dotyczących rachunkowości, sprawozdawczości i rewizji finansowej,

  • wsparcie przy opracowywaniu materiałów szkoleniowych; materiałów z komunikacjami dotyczącymi standardów sprawozdawczości finansowej i podobnych,

  • odpowiedzialność za terminowość i jakość prac.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania i znajomości polskich regulacji związanych z rachunkowością i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.

  • wiedzy finansowej i księgowej popartej zrealizowanymi szkoleniami i doświadczeniem,

  • minimum 3 lat doświadczenia zdobytego podczas pracy w finansach w działach sprawozdawczości, kontrolingu lub w firmach audytorskich / doradczych, lub pracy naukowej w obszarze standardów rachunkowości finansowej;

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne, finanse i bankowość, rachunkowość, zarządzanie); zdane egzaminy w ramach kwalifikacji biegłego rewidenta i/lub ACCA będą dodatkowym atutem,

  • biegłości w posługiwaniu się pakietem MS Office,

  • wysokich zdolności analitycznych, kreatywności oraz umiejętności rozwiązywania problemów,

  • umiejętności pracy w zespole, łatwości porozumiewania i nawiązywania kontaktów,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie,

  • umiejętności organizacji własnej pracy,

  • motywacji i zorientowania na realizację postawionych celów,

  • otwartości na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej,

  • rozwój zawodowy, w tym m.in. system szkoleń adekwatny do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery,

  • umowę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy oraz przejrzysta ścieżka rozwoju,

  • bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Benefit System oraz program EY Care & Wellness.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim oraz załączenie CV.

#LI-PL