EY Konsultant SAP - moduły FICO in Poland

Title: Konsultant SAP - moduły FICO

Location: PL- -Warszawa

Job Number: WAR000P0

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze.

W obszarze SAP pracujemy w 100 krajach na całym świecie, zatrudniamy 5200 ekspertów. Skupiamy się na strategii, przeprowadzamy transformacje oraz implementujemy rozwiązania.

W 2016 roku zdobyliśmy nagrodę SAP Pinnacle w kategorii jakość, a w 2015 roku zostaliśmy uznani za najszybciej rosnącą praktykę SAP na świecie.

Jesteśmy jednym z globalnych liderów w obszarze SAP FICO.

Implementujemy te rozwiązania w największych organizacjach na całym świecie (znajdujących się na liście Fortune 50).

Nasz zakres działań obejmuje

  • Doradztwo biznesowe w obszarze transformacji i systemów zarządzania przedsiębiorstwem

  • Implementację najnowszych rozwiązań SAP, bazujących na technologii SAP FICO

  • Nadzór i zapewnienie jakości w projektach wdrożeniowych

Qualifications:

Szukamy osób, posiadających doświadczenie w obszarze SAP FICO.

Dlaczego warto do Nas dołączyć?

Pracując w obszarze SAP w EY dołączysz do zespołu ekspertów z szeroką wiedzą technologiczną i zrozumieniem złożoności różnych sektorów, w których wdrażany jest SAP.

Nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają naszym Klientom być krok przed ich konkurencją. Dołączając do nas poznasz unikalną na rynku metodykę pracy EY, która oparta jest o najlepsze praktyki implementacji systemów SAP.

Jesteśmy w awangardzie firm oferujących rozwiązania SAP – my implementujemy już dziś to, co konkurencja wdrażać będzie jutro.

Zakres obowiązków:

  • Wparcie klientów w wyborze optymalnego biznesowo rozwiązania

  • Udział w projektach doradczych – między innymi:

  • Wdrożenia systemów klasy SAP w projektach transformacji biznesowych w obszarach finanse, księgowość, controlling,

  • Przeglądy po-wdrożeniowe wybranych procesów,

  • Koordynacja i prowadzenie głównych prac projektowych

  • Kontrola realizacji budżetu oraz harmonogramu projektowego

  • Kierowanie zespołem 2-3 osobowym

Oczekiwania:

  • Około 3 - 5 letnie doświadczenia we wdrożeniach SAP w obszarze FICO: AP, AR, GL, Cost Center itd.

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów, delegowaniu zadań

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub w firmach z obszaru produkcji.

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość j. angielskiego i j. polskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Dużym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, kilka rodzajów kart sportowych, playstation, piłkarzyki, masaże i pokój do drzemki w biurze, treningi biegowe i całe mnóstwo innych świadczeń

  • Stabilne warunki wynagrodzenia – umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Pakiet szkoleniowy: coroczne szkolenia z metodologii EY oraz szkolenie techniczne SAP

  • Dostęp do SAP Learning Hub oraz wielu wewnętrznych systemów demonstracyjnych

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej, przestrzeń do odpoczynku, spotkania integracyjne

  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego i regularne awanse

  • Indywidualną ścieżkę szkoleń, dofinansowanie do certyfikatów, wyjazdy na konferencje

  • Praca z największymi i najbardziej prestiżowymi firmami na świecie