International Paper Bleach Plant Operator in Poland

International Paper (NYSE: IP) jest globalnym liderem w produkcji papieru i opakowań posiadającym zakłady produkcyjne na terenie Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Łacińskiej, Rosji, Azji i Afryki Północnej. Działalność International Paper obejmuje produkcję opakowań przemysłowych i konsumpcyjnych, a także papierów niepowlekanych i celulozy. Siedziba główna International Paper znajduje się w Memphis, Tennessee. Firma zatrudnia blisko 55 tys. pracowników i posiada oddziały w ponad 24 krajach obsługujące klientów na całym świecie. W 2015 roku sprzedaż netto International Paper wyniosła 22 miliardy dolarów amerykańskich.

Obecnie przedsiębiorstwo poszukuje osoby na stanowisko:

Bielarz

Praca w systemie 4-brygadowym

Lokalizacja: Kwidzyn, Wydział Produkcji Mas Włóknistych

Cel stanowiska:

Prowadzenie procesów technologicznych związanych z bieleniem i roztwarzaniem mas siarczanowych.

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie procesu roztwarzania mas w warnikach, rekuperacji ciepła, odzysku terpentyny, odpędzania kondensatów, mycia i sortowania masy. Prowadzenie procesu delignifikacji mas w reaktorze stopnia tlenowego, bielenia mas w wieżach bielących, magazynowanie i wysyłka mas do papierni.

  • Kontrola pracy urządzeń i instalacji technologicznych na obiekcie produkcyjnym.

  • Pobieranie prób technologicznych

  • Dbanie o utrzymanie porządku w podległych rejonach

Wykształcenie, umiejętności, kompetencje:

  • Wykształcenie – średnie techniczne, preferowane o profilu chemicznym

  • Podstawowa znajomość procesów chemicznych oraz budowy urządzeń technicznych

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z prowadzeniem procesu chemicznego

  • Mile widziana znajomość procesu produkcji mas włóknistych

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny pakiet socjalny