Corning Incorporated Inżynier ds. testów i kwalifikacji/ Test & Qualification Engineer in Strykow, Poland

Inżynier ds. testów i kwalifikacji/ Test & Qualification Engineer

Date: Oct 10, 2017

Location: Strykow, Poland, PL, 95010

Req #: 8062

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: optoelektronika, elektronika, telekomunikacja, fizyka)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera w firmie produkcyjnej

  • umiejętność obróbki dużej ilości danych, ich interpretacji oraz analiz statystycznych

  • umiejętność programowania (Labview)

  • wiedza i doświadczenie dotyczące metrologii mile widziane

  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej jak i znajomość przemysłowych standardów dotyczących światłowodów (IEC / Telcordia / ISO) będą dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • czynny udział w walidacji produktu (planowanie testów, interpretacja standardów i specyfikacji, testowanie, przygotowywanie raportów)

  • ocena nowych produktów i modyfikacji produktów pod względem wymagań klienta/standardów

  • tworzenie nowych zautomatyzowanych systemów pomiarowych

  • tworzenie oprogramowania sterującego urządzeniami testującymi i miernikami (Labview)

  • kompletowanie dokumentacji z badań produktów/podzespołów

  • optymalizacja procesów pomiarowych

  • tworzenie nowych metod badawczych

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków, program doceniania i nagradzania i wiele innych

  • Ogromne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych