Corning Incorporated Staż w Dziale R&D in Stryków, Poland

Staż w Dziale R&D

Data: 2017-09-12

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

Req #: 5741

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W DZIALE R&D

(DSS – Design Support Services)

OBOWIĄZKI :

  • Konstruowanie/modyfikacja części za pomocą systemów CAD

  • Tworzenie rysunków wykonawczych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Tworzenie dokumentacji technicznej (specyfikacje, materiały, etc.)

  • Modyfikacja dokumentacji technicznej, w szczególności rysunków wykonawczych

  • Ścisła współpraca z inżynierami produktu i inżynierami rozwoju produktu w celu rozpoznania wymagań klienta

  • Uwzględnianie na etapie projektowania/dokumentowania optymalizacji procesów oraz kosztów

  • Współpraca z poddostawcami

  • Wsparcie w bieżących pracach działu R&D

WYMAGANIA :

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub student ostatnich lat) – preferowany Wydział Mechaniczny, kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka, Mechatronika i pokrewne

  • Mile widziana znajomość systemów CAD 2D i 3D

  • Znajomość ProEngineer Wildfire 4.0 lub Creo 2.0

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania części plastikowych i metalowych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność pracy w grupie, jak i samodzielnie

OFERUJEMY :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Praca w grupach projektowych tworzących nowe rozwiązania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwości osobistego rozwoju