Corning Incorporated Staż w Dziale Jakości in Stryków, Poland

Staż w Dziale Jakości

Data: 2017-10-11

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

Req #: 8442

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W DZIALE JAKOŚCI

OBOWIĄZKI :

  • Utrzymywanie i doskonalenie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem

  • Nadzór nad dokumentacją systemową i procesową

  • Wspieranie działów inżynieryjnych przy wydawaniu dokumentacji

  • Nadzorowanie procesu działań korygujących i zapobiegawczych

  • Sporządzanie okresowych analiz funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Jakości i Środowiska

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań środowiskowych

  • Prowadzenie przeglądów na hali produkcyjnej pod kątem zgodności z wymaganiami środowiskowymi

WYMAGANIA :

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów (preferowany kierunek: zarządzanie jakością, inżynieria produkcji)

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (praca z oddziałami za granicą)

  • Znajomość norm ISO 9001 oraz 14001

  • Mile widziana znajomość podstaw prawa z zakresu ochrony środowiska

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office, SAP)

  • Komunikatywność, dokładność, sumienność, dyspozycyjność

OFERUJEMY :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833 ze zm.)"