Corning Incorporated Staż w Dziale Finansów in Stryków, Poland

Staż w Dziale Finansów

Data: 2017-08-08

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95010

Req #: 2963

Firma Corning jest jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w branży materiałów. Od ponad 160 lat oferuje swoje doświadczenie w wykorzystaniu technologii szkła, ceramiki i optyki do wytwarzania produktów, które wspierają powstawanie nowych branż i odmieniają ludzkie życie.

Dzięki nieustającym inwestycjom w badania i rozwój, poszukiwaniu innowacji w obszarach materiałów i procesów oraz bliskiej współpracy z klientami Corning z powodzeniem stawia czoła wielu wyzwaniom natury technologicznej.

Segment komunikacji optycznej niedawno przeprofilował swoją działalność z produkcji światłowodów, kabli, sprzętu i wyposażenia na dostarczanie innowacyjnych kompleksowych rozwiązań optycznych dla branży telekomunikacyjnej. Segment ten podzielony został na dwie podstawowe grupy produktów: sieci operatorów i sieci firm. Grupa produktów w ramach sieci operatorów obejmuje przede wszystkim produkty i rozwiązania dla infrastruktury komunikacyjnej na bazie technologii optycznych pod kątem przesyłania obrazu, danych i głosu. Grupa produktów w ramach sieci firm obejmuje przede wszystkim sieci komunikacyjne na bazie technologii optycznych sprzedawanych przedsiębiorstwom, jednostkom rządowym i osobom prywatnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dekretacja faktur zakupowych

  • Porządkowanie dokumentów księgowych

  • Kalkulacja kosztów w SAP (costing)

  • Rozliczenie wydatków pracowniczych

  • Przygotowanie raportów wewnętrznych

WYMAGANIA:

  • Absolwent/-ka lub student/-ka ostatnich lat studiów ekonomicznych (preferowany kierunek finanse i rachunkowość)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel w stopniu zaawansowanym

  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości

  • Podstawowa wiedza z prawa podatkowego

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwości osobistego rozwoju

Firma zabrania jakichkolwiek form dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, wiek, religię, narodowość, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, niepełnosprawność, status weterana bądź dowolną inną chronioną prawem cechę osoby.