Volvo Group Mechanik / Elektromechanik Samochodów Ciężarowych in Siedlce, Poland

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

Miejsce pracy: Siedlce

Zakres obowiązków:

• Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C)

• Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na Klienta

• Zaangażowanie

Oferujemy:

• Stabilną zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne)

• Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

• Szkolenia i pomoc w rozwoju zawodowym

• Przyjazne środowisko pracy

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

About us

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.

The Volvo Trucks brand has been built up over decades and enjoys a solid position worldwide. It is one of the world’s best known and respected brands within the commercial vehicle industry. It is associated with the core values quality, safety and environmental care. With Volvo Trucks you will be part of a global and diverse team. We work with passion, we trust each other and we embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Auto req ID

73742BR

Entity

Volvo Trucks

State/Province

mazowieckie

City/Town

Siedlce

Employment/Assignment Type

Zatrudnienie stałe

Travel Required (Maximum)

Brak

Last application date

18-Aug-2017

Functional Area

Aftermarket

Volvo Group North America is an Equal Opportunity Employer E.O.E/M/F/Disability/Veteran