Kongsberg Automotive MRO Buyer (Koordynator ds. zakupów wewnętrznych) in Pruszków, Poland

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie przebiegu współpracy z dostawcami pod względem zgodności cen.
  • Współpraca z istniejącymi i poszukiwanie nowych dostawców.
  • Współpraca przy tworzeniu budżetów zakupowych i zasad zakupowych.
  • Aktywne monitowanie oraz kontrola brakujących materiałów u dostawców.
  • Wyszukiwanie dostawców do zakupów strategicznych.
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków zakupu usług oraz materiałów technicznych.
  • Prowadzenie akcji ofertowych.
  • Sporządzanie raportów i analiz rynku dostawców. Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.

  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, znajomość SAP/R3 będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność skutecznego wyszukiwania potencjalnych dostawców oraz negocjowania warunków zakupu.
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pełnione obowiązki. Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia językowe (angielski, niemiecki).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kongsberg Automotive Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Region: mazowiecki

Termin składania aplikacji: 2017-10-31

Spodziewana data rozpoczęcia: 2017-09-27

Miejsce: Pruszków

Kontakty: Magdalena Bartczak komórkowy: +48 662162270