Marriott AsstDir-Finance & Account I in Poland, Poland

Description:

The Luxury Collection is a glittering ensemble of locally authentic hotels and resorts from around the world. Our hotel teams curate the world s most enriching and desirable destination experiences. Our mission is to guide our guests, these seasoned travelers on transformative journeys that touch their spirits, enrich their lives and create lasting memories. If you are someone with an appreciation for evocative storytelling and a desire to provide genuine, personalized, and anticipatory service, then we invite you to join us on our journey and explore a career with The Luxury Collection.

Qualifications

OPIS STANOWISKA:

Zastpca Dyrektora Finansowego bdzie bezporednio wspiera i raportowa do Dyrektora Finansowego. Osoba na tym stanowisku bdzie odpowiedzialna m.in. za: sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi sprawami w zakresie rachunkowoci finansowej. Ponad to bdzie odpowiada za terminowe i prawidowe przeprowadzanie miesicznych zamkni okresow sprawozdawczych, przygotowywanie skonsolidowanych sprawozda finansowych, sporzdzanie raportow finansowych na potrzeby Zarzdu, nadzorowanie procesow kontroli wewntrznej i zewntrznej oraz przygotowywanie analiz i informacji finansowych zgodnie z zewntrznymi zasadami na potrzeby firmy oraz dla NBP i GUS.

P ROFIL KANDYDATA:

  • min. 3 letnie dowiadczenie na podobnym stanowisku (Gowny/a Ksigowy/a / Zastpca Dyrektora Finansowego);
  • wyksztacenie wysze ekonomiczne (finanse, zarzdzanie, rachunkowo);
  • biega znajomo jzyka angielskiego w mowie i pimie;
  • znajomo polskich standardow rachunkowoci, przepisow prawa podatkowego oraz US GAAP;
  • gruntowna wiedza z zakresu rachunkowoci finansowej i zarzdczej oraz znajomo zagadnie controllingu;
  • umiejtno zarzdzanie zespoem;
  • wysoko rozwinite zdolnoci interpersonalne i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych;
  • biega znajomo programow MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

OFERUJEMY:

  • prac w legendarnym 5* Hotelu Bristol w centrum Warszawy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac;
  • bogaty pakiet socjalny w tym: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bezpatne obiady, imprezy integracyjne, wiadczenia z Funduszu Socjalnego m. in. dofinansowanie do wczasow, stawki pracownicze na noclegi w hotelach sieci Marriott International na caym wiecie rownie dla rodziny i przyjacio i inne;
  • bogaty pakiet szkole zawodowych i jzykowych;
  • przyjazn atmosfer pracy;
  • moliwo rozwoju zawodowego w organizacji, ktora stawia na rozwoj i zadowolenie pracownika w ramach hoteli z sieci Marriott International na caym wiecie.

Marriott International is an equal opportunity employer committed to hiring a diverse workforce and sustaining an inclusive culture. Marriott International does not discriminate on the basis of disability, veteran status or any other basis protected under federal, state or local laws.

Job: Finance and Accounting

Organization: The Luxury Collection

Location: POL-Poland