Volvo Group Płaty Staż w Dziale Business Solutions in Młochów, Poland

Jesteśmy pierwszym na świecie największym producentem samochodów ciężarowych, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.

Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku Stażysty w Dziale Business Solutions w firmie Volvo Trucks Polska w Młochowie k/Warszawy . Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

• Aktywny kontakt z Klientem w celu wyegzekwowania spłaty przeterminowanych należności (rozmowy telefoniczne, email)

• Wyjaśnianie przyczyn zaległości oraz motywowanie Klientów do ich spłaty,

• Aktualizacja danych oraz informacji o Klientach w systemach

• Monitorowanie i kontrola poziomu zobowiązań Klientów.

• Przygotowywanie raportów windykacyjnych.

• Administracja kontraktami serwisowymi oraz prowadzenie bazy danych,

• Administracja systemami telematycznymi Dynafleet & Optifleet oraz prowadzenie bazy danych,

• Weryfikacja i aktualizacja wpisów w CM (baza danych Klientów)

• Pomoc przy SAS (narzędzie do administrowania procesem sprzedaży pojazdów, kontraktów serwisowych i systemów telematycznych VT i RT)

• Ścisła współpraca z innymi działami

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

• Ukończonego III, IV lub V roku studiów lub statusu absolwenta studiów magisterskich (do roku po zakończeniu studiów)

• Dokładność, zaangażowanie i nastawienie na rozwój

• Wysoka kultura osobista

• Otwartość, optymizm i umiejętność pracy w zespole

• Prawo jazdy kategorii B

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Dyspozycyjność – minimum 4 dni w tygodniu

Oferujemy:

• Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania

• Szkolenia wprowadzające, produktowe

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań

• Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

• Niezbędne narzędzia do pracy

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów i pogłębienie znajomości języka angielskiego

• Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

About us

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.

The Volvo Trucks brand has been built up over decades and enjoys a solid position worldwide. It is one of the world’s best known and respected brands within the commercial vehicle industry. It is associated with the core values quality, safety and environmental care. With Volvo Trucks you will be part of a global and diverse team. We work with passion, we trust each other and we embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Auto req ID

73523BR

Entity

Volvo Trucks

State/Province

mazowieckie

City/Town

Młochów

Employment/Assignment Type

Staż

Travel Required (Maximum)

Last application date

31-Jul-2017

Functional Area

Aftermarket