Volvo Group Płatny Staż w Dziale Controllingu in Młochów, Poland

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych, oferowanych w ramach wiodących marek, takich jak: Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus i Volvo Penta. Grupa oferuje również usługi informatyczne i finansowe.

Z Volvo Financial Services dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, wspierających sprzedaż Grupy Volvo za pośrednictwem zaawansowanych usług i rozwiązań finansowych oferowanych klientom i dealerom.

Volvo Financial Services poszukuje osoby zainteresowanej stażem. Praca u nas umożliwia udział w ciekawych projektach jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej.

Płatny Staż w Dziale Controllingu

Miejsce pracy: Młochów k/Warszawy

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

• Analiza danych finansowych i operacyjnych, analiza odchyleń,

• Współpraca przy przygotowywaniu raportów zarządczych, planów krótko i długookresowych,

• Udział w procesie zamknięcia miesiąca,

• Udział w projektach w dziale F&A,

• Wsparcie działu sprzedaży i działu operacyjnego w zakresie analiz finansowych i przygotowywania analiz rentowności,

• Działania administracyjne związane z pracą z działem księgowości i kontrolingu,

• Aktywne wsparcie działu kontrolingu w codziennych obowiązkach.

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

• Student/ka ostatnich lat studiów na kierunku zarządzanie finansami, księgowość lub pokrewne,

• Zdolności analityczne (analiza danych),

• Znajomości pakietu MS Office (Excel zaawansowany, Access min. podstawowy),

• Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i instrumentów finansowych,

• Dostępność co najmniej 30 h/tydzień,

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

• Płatny, 3-6 miesięcy staż z możliwością przedłużenia w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań,

• Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą,

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów oraz pogłębienia znajomości języka angielskiego,

• Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Grupy Volvo.

Pracujemy zespołowo z energią, pasją i poszanowaniem innych.

Jeśli jesteś ambitnym Studentem/Studentką i chcesz zdobyć doświadczenie w naszej firmie wyślij swoją aplikację (CV wraz z listem motywacyjnym) i odkryj perspektywy rozwoju w Volvo Financial Services.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

About us

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.

With Volvo Financial Services you will be part of a global and diverse team of highly skilled professionals to provide expert financial services and solutions to customers and dealers in support of the Volvo Group’s sales. We work with passion, we trust each other and we embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Auto req ID

74621BR

Entity

Volvo Financial Services

State/Province

mazowieckie

City/Town

Młochów

Employment/Assignment Type

Staż

Travel Required (Maximum)

Last application date

Functional Area

Finance & Control

Volvo Group North America is an Equal Opportunity Employer E.O.E/M/F/Disability/Veteran