ZF TRW Programista Systemów Wbudowanych in Lodz, Poland

Req ID 26248BR

Job Title Programista Systemów Wbudowanych

Business Unit GEE – Engineering – Electronics

Job Description Obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania na mikroprocesory (16/32 bitowe, dwurdzeniowe, procesory sygnałowe);

  • Tworzenie specyfikacji do modułów oprogramowania wbudowanego;

  • Definiowanie i analiza architektury oprogramowania;

  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój systemów wbudowanych;

  • Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, informatyki, telekomunikacji lub mechatroniki;

  • Znajomość języka programowania C;

  • Podstawowa znajomość zagadnień z obszaru elektroniki

  • i systemów wbudowanych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji;

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy;

  • Dodatek relokacyjny;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Karta sportowa My Benefit;

  • Pakiet socjalny, system zniżek na wybrane towary oraz usługi;

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Position Status Salaried Full-Time

City Lodz

State Lodzkie

Country Poland