ZF TRW Programista C++ (ADTF) in Lodz, Poland

Req ID 26367BR

Job Title Programista C++ (ADTF)

Business Unit GEE – Engineering – Electronics

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Praca w środowisku ADTF (aktualizacja, utrzymanie oprogramowania dla zakresu systemu kamer samochodu)

  • Projektowanie w ADTF

  • Analizowanie wymagań programowych

  • Tworzenie bibliotek graficznych

  • Współpraca z Klientem

  • Weryfikacja projektów oprogramowania w stosunku do wymagań programowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowanie kierunki: elektronika, mechanika, mechatronika lub pokrewne;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka programowania C/ C++ Mile widziana znajomość Qt

  • Znajomość protokołów SPI,CAN, XCP/ CCP UDS, J1939 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Kartę sportową MY BENEFIT;

  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Position Status Salaried Full-Time

City Lodz

State Lodzkie

Country Poland