Philips Lighting Maintenance Technician (Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu) in Ketrzyn, Poland

Twoja rola:

Twoją główną rolą będzie utrzymanie ciągłości produkcji poprzez realizację napraw, przeglądów i remontów wpływających na prawidłowe działanie maszyn, urządzeń oraz instalacji technologicznych.

Twój zespół:

Zespół SUR to doświadczeni elektronicy, mechanicy, ślusarze narzędziowi i monterzy. Współpracujemy blisko z działami Produkcji i Inżynierii Procesu.

Twój zakres obowiązków:

  • Dokonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych,

  • Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń,

  • Programowanie podzespołów automatyki przemysłowej ,

  • Prowadzenie dokumentacji zmian,

  • Obsługa systemu CMMS

  • Wspieranie innych jednostek organizacji w obszarze technicznym

  • Analiza i ciągłe doskonalenie procesów utrzymania ruchu - Lean Manufacturing

Poszukujemy:

  • Osobę z wykształceniem minimum średnim technicznym – preferowane kierunki: automatyka, elektronika i pokrewne,

  • Z umiejętnością czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Posiadającą wiedzę z zakresu mechaniki ogólnej, elektroniki, układów sterowania i automatyki przemysłowej,

  • Posiadającą uprawnienia SEP do 1kV

  • Znającą język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej i diagnozowanie awarii,

  • Gotową do poszerzania wiedzy, rozwijania umiejętności i dzielenia się nimi w zespole.

Dotatkowym atutem są:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność programowania sterowników PLC, paneli i serwonapędów (Siemens, Beckhoff, inne)

  • Znajomość zagadnień i narzędzi TPM

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę w zgranym i otwartym zespole

  • Szereg benefitów