ZF TRW SPECJALISTA Z JĘZYKIEM PORTUGALSKIM - OBSŁUGA PROCESU KSIĘGOWEGO in Czestochowa, Poland

Req ID 30493BR

Job Title SPECJALISTA Z JĘZYKIEM PORTUGALSKIM - OBSŁUGA PROCESU KSIĘGOWEGO

Business Unit Automotive Staff - Finance

Job Description

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • administracja dokumentacji księgowej – w procesie zobowiązań, należności lub księgi głównej

  • kontakt z klientami z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów

  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz

  • praca w systemie SAP

WYMAGANIA:

  • znajomość języka portugalskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse, ale także filologia i inne

  • znajomość obsługi Excel’a

  • ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • prywatną opiekę medyczną PZU

  • pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.)

  • pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi

  • szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe

  • przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy

  • koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia

Position Status Salaried Full-Time

City Czestochowa

State Slaskie

Country Poland