ZF TRW Specjalista HR in Czestochowa, Poland

Req ID 28196BR

Job Title Specjalista HR

Business Unit GEE – Engineering – Electronics

Job Description Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów na temat postępów i jakości prowadzonych procesów;

  • Inicjowanie nowych rozwiązań w celu zwiększenia możliwości rekrutacyjnych organizacji;

  • Koordynowanie procesu zatrudnienia nowych pracowników;

  • Dbanie o komunikację wewnętrzną i organizację spotkań;

  • Organizacja eventów oraz akcji integracyjnych;

  • Współpraca z innymi działami w kształtowaniu właściwej polityki personalnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z HRM);

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale HR;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz prezentacji danych;

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pakiet MY BENEFIT;

  • Pakiet socjalny;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • System zniżek na towary i usługi.

Position Status Salaried Full-Time

City Czestochowa

State Slaskie

Country Poland