ZF TRW Software Engineer - C#, C++, JAVA in Czestochowa, Poland

Req ID 23345BR

Job Title Software Engineer - C#, C++, JAVA

Business Unit GEE – Engineering – Electronics

Job Description Obowiązki:

•Rozwój oprogramowania narzędziowego na komputery PC;

•Wsparcie systemów informatycznych oraz narzędzi wykorzystywanych przez zespoły inżynieryjne;

•Tworzenie specyfikacji, wymagań oraz architektury oprogramowania;

•Ewaluacja narzędzi dostępnych na rynku pod kątem wykorzystania podczas rozwoju produktów;

•Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. systemy zarządzania zmianą, wersjonowania, ciągłej integracji);

•Komunikacja z międzynarodowymi zespołami (USA, Niemcy, Wielka Brytania, Korea, Japonia, Chiny) zgodnie z potrzebami projektowymi.

Wymagania:

• Studia wyższe o kierunku informatyka, elektronika lub pokrewne;

• Dobra znajomość języków programowania: C#, C++, Java SE;

• Podstawowa znajomość języków skryptowych jak Python, VBA;

• Mile widziana znajomość dobrych praktyk, czystość kodu, SOLID, wzorce projektowe;

• Znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (preferowane Oracle);

• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla systemów Windows/Linux;

• Mile widziane doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne (SCRUM, Kanban);

• Dobra znajomość języka angielskiego;

• Otwartość na nowe metodologie programowania oraz zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

•Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);

•Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

•Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;

•Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

•Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

•Prywatną opiekę medyczną;

•Kartę sportową MY BENEFIT;

•Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;

•Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Position Status Salaried Full-Time

City Czestochowa

State Slaskie

Country Poland