TE Connectivity OBSŁUGO-USTAWIACZ in BYDGOSZCZ, Poland

TE Connectivity (NYSE: TEL) is a $12 billion global technology leader. Our connectivity and sensor solutions are essential in today’s increasingly connected world. We collaborate with engineers to transform their concepts into creations – redefining what’s possible using intelligent, efficient and high-performing TE products and solutions proven in harsh environments. Our 72,000 people, including over 7,000 engineers, partner with customers in over 150 countries across a wide range of industries. We believe EVERY CONNECTION COUNTS – www.TE.com.

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie i obsługa maszyn, wymiana części zamiennych,

  • wykonywanie uruchomień próbnych produkcji,

  • czyszczenie maszyny oraz realizacja zadań wynikających z programu 5S+1, TPM,

  • dokonywanie napraw awaryjnych sprzętu i wyposażenia,

  • wypełnianie kart kontroli, kart pracy maszyny oraz list sprawdzeń maszyny,

  • wykonanie pomiarów i oceny wizualnej detali wg planu kontroli QIP i zapisanie w karcie kontroli ,

  • rozliczanie zlecenia-materiału (przygotowanie nadwyżek podzespołów do zwrotu do magazynu),

  • utrzymywanie standardów organizacji miejsca pracy,

  • inicjowanie i udział w projektach usprawnieniowych procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie zawodowe (preferowane mechaniczne),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako ustawiacz maszyn,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • praktyczna umiejętność dokonywania pomiarów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę w międzynarodowej korporacji z możliwością rozwoju i poszerzania wiedzy,

  • pakiet ubezpieczenia medycznego,

  • pracę w dynamicznym, przyjaznym i międzynarodowym zespole.

Requisition ID: 2017-81085

Business Unit (Current): Industrial Solutions

External Company URL: www.tycoelectronics.com