TE Connectivity LIDER DS. TECHNOLOGII KONSTRUKCJI in BYDGOSZCZ, Poland

TE Connectivity is a $12 billion global technology leader. Our commitment to innovation enables advancements in transportation, industrial applications, medical technology, energy, data communications, and the home. TE’s unmatched breadth of connectivity and sensor solutions, proven in the harshest of environments, helps build a safer, greener, smarter and more connected world. With 75,000 people – including more than 7,000 engineers – working alongside customers in nearly 150 countries, we help ensure that EVERY CONNECTION COUNTS - www.TE.com.

Zakres obowiązków:
  • Kierowanie pracą zespołu technologicznego i konstrukcyjnego w celu optymalnego wykorzystywania powierzonych zasobów dla osiągnięcia zamierzonych celów,

  • Planowanie, monitorowanie i raportowanie statusu działań zespołu,

  • Współpraca z zespołem produkcji, inżynieryjnym, jakościowym, planistycznym, TEOA dla przydzielonego strumienia wartości,

  • Współpraca z innymi funkcjami w zakresie przejmowania nowych projektów / transferów i utrzymania produkcji,

  • Prowadzenie działań doskonalących (usprawnienia procesów, narzędzi i maszyn oraz urządzeń produkcyjnych, zmiany organizacyjne),

  • Koordynacja projektów związanych z wdrożeniem nowych wyrobów oraz procesów na poziomie zakładu,

  • Prowadzenie projektów Six Sigma, Kaizen, analiz 5WHY,

  • Zarządzanie niezbędnymi szkoleniami dla pracowników z zakresu obsługi maszyn, oprzyrządowania produkcyjnego oraz zarządzania dokumentacją,

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie wydajności pracy, jakości i bezpieczeństwa

  • Symulacje kosztowe wyrobów i update BoM i routings w SAP.

  • Współpraca z dostawcami w celu optymalizacji procesów poprzez rozwój infrastruktury produkcyjnej,

  • Reprezentowanie Wydziału w trakcie auditów klientów i auditów systemowych.

Wy Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość procesów produkcyjnych – 5 letnie doświadczenia w pracy na stanowisku technologa lub podobnym, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość metodologii Lean Manufacturing oraz Six Sigma,

  • Doświadczenie lub udział w prowadzeniu projektów długoterminowych,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • Znajomość i rozumienie wymagań ISO 9001,14001, OHSAS oraz TS16949,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,

  • Zdolność myślenia strategicznego,

  • Umiejętności analityczne,

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office.

    O Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • udział w tworzeniu sukcesów firmy

Requisition ID: 2016-75343

Business Unit (Current): Industrial Solutions

External Company URL: www.tycoelectronics.com