TE Connectivity KONTROLER JAKOŚCI in BYDGOSZCZ, Poland

TE Connectivity is a $12 billion global technology leader. Our commitment to innovation enables advancements in transportation, industrial applications, medical technology, energy, data communications, and the home. TE’s unmatched breadth of connectivity and sensor solutions, proven in the harshest of environments, helps build a safer, greener, smarter and more connected world. With 75,000 people – including more than 7,000 engineers – working alongside customers in nearly 150 countries, we help ensure that EVERY CONNECTION COUNTS - www.TE.com.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie kontroli patrolowej w procesie,

  • kontrola jakości wyrobów i komponentów (wizualna, za pomocą przyrządów pomiarowych),

  • wykonywanie pomiarów wg planów kontroli,

  • ocena wizualna jakości produkowanych detali,

  • wypełnianie dokumentacji pomiarowej,

  • prowadzenie dokumentacji procesowej.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • minimum rok doświadczenia w dziale jakości, technicznym lub produkcyjnym,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • umiejętność wykrywania wad wyrobów i komponentów,

  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikromierz, mikroskop, projektor pomiarowy),

  • obsługa komputera na poziomie dobrym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • asertywność,

  • spostrzegawczość

    Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • udział w tworzeniu sukcesów firmy.

Prosimy przesłanie CV i listu motywacyjnego do Działu Kadr e-mail: hrpol@te.com w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Requisition ID: 2016-74853

Business Unit (Current): Industrial Solutions

External Company URL: www.tycoelectronics.com