ZF TRW Technik ds. Testów i Walidacji in Bielsko-Biala, Poland

Req ID 27595BR

Job Title Technik ds. Testów i Walidacji

Business Unit Engineering - Steering

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie badań i pomiarów, a w tym:

  • Wykonywanie testów i badańwyrobów na urządzeniach testowych zgodnie ze specyfikacją

  • Okresowa weryfikacja urządzeń kontrolno-pomiarowych

  • Tworzenie raportów z badań

  • Tworzenie dokumentacji stanowiskowej

Dodatkowo otrzymasz od nas:

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku

  • Kontakt z najnowszymi technologiami

  • Możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych zadań

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - preferowane kierunki samochodowe, elektronika, mechatronika

  • Podstawowa znajomość elektroniki i mechatroniki

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Education Requirements

Technical University, preferred educatiion: mechanics, electronics and mechatronics;

Experience and Skill Requirements

Experience in working in a laboratory;

•A systematic approach to solving problems - knowledge of issues 5W, Ishikawa, PDCA;

• English language on communicative level;

• Analytical skills;

• Good communication skills;

• Creativity;

• Mobility.

Position Status Salaried Full-Time

City Bielsko-Biala

State Slaskie

Country Poland