ZF TRW Inżynier ds. Testów i Walidacji in Bielsko-Biala, Poland

Req ID 26804BR

Job Title Inżynier ds. Testów i Walidacji

Business Unit Engineering - Steering & Suspension

Job Description

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie testów i walidacji elementów układu kierowniczego

  • Nadzór nad urządzeniami testowymi i testującymi

  • Programowanie maszyn testowych

  • Wykonywanie pomiarów na podstawie planu badań

  • Prowadzenie analiz powstałych defektów i wad

  • Praca w zespołach tematycznych powołanych do rozwiązania problemów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum podstawowa znajomość algorytmiki i programowania blokowego

  • Podstawowa wiedza zagadnień z mechaniki ogólnej – warunek konieczny

  • Znajomość LABVIEW będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku

  • Kontakt z najnowszymi technologiami

  • Możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych zadań

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy

Position Status Salaried Full-Time

City Bielsko-Biala

State Slaskie

Country Poland